Свіженький із США. Стан Відмінний 10/10 із Потужною батареєю 60Wh
Металевий міцний корпус, срібний колір. ФОТО актуальні!
Безрамочний Дисплей 13,3" IPS FullHD ідеальний стан.
Потужний сучасний процесор Core i5-8250U : 4 ядра 8 потоків
Українські клавіші - гравіювання (виконаєм Безкоштовно) і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведена профілактика, заміна термоінтерфейсу.
ГАРАНТІЯ від магазину
Характеристики:
• Дисплей - 13,3" (1920х1080) IPS FullHD матовий
• Процесор - Intel Core i5-8250U : 4 ядра 8 потоків, 6 Mb кеш, TurboBoost 1.6 - до 3.4 ГГц
• Память - 8Gb Ram
• Диск - 256Gb SSD Samsung NVMe , можливо Змінити.
• Відеокарта - Intel UHD 620
• HDMI
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея ємність 60Wh ,знос 9%, від 5 годин автономної роботи
• Габарити ДхШхВ = 304х200х15 мм Вага 1,3 кг
• Зарядка DELL оригінал
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Длина | 304 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Толщина | 15 мм |
- Цена: 13 000 ₴








