
ВЕЛИКИЙ Ігровий HP Pavilion Gaming 17-cd1 GTX 1650•17.3FHD•Core i5-10300H•16•256+1Tb
25 500 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
СвіжоПривезений із США.
Ігровий ноутбук: HP Pavilion Gaming 17-cd1010nr із Дискретною відеокартою
NVIDIA GTX 1650 Ti 4Gb GDDR6 - Одна з найпотужніших.
В ноутбуці зелена підсвітка ,кілька режимів роботи, Гучний і якісний звук B&O.
Українські клавіші гравіювання (Виконаємо), підсвітка.
OMEN Gaming Hub - встановлено!
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, чистка, оновлено БІОС.
Стан Дуже гарний, Фото Актуальні.
Протестовано.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD IPS Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-10300H, 8Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD NVMe + 1Tb HDD, можливо змінювати.
• Відео - NVIDIA GTX 1650 4Gb GDDR6 (тест Furmark проходить)
• HDMI
• Type-C порт
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Вихід на навушники та мікрофон
• Батарея Гарний стан 42Wh
• Оригінальна зарядка HP 150W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
- Цена: 25 500 ₴


