
Компактний Потужний Ноутбук 4 Ядра DELL Latitude 7300 7390•13.3" IPS•Core i5-8365U•8•256SSD
9 850 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США. ТОПчик. Гарний стан. ФОТО наявної моделі - DELL Latitude 7300
Cучасний, Потужний, Компактний ноутбук для дому, офісу та в дорогу.
Процесор Core i5-8365U, 8 покоління, 4 ядерний
Екран 13.3" FullHD IPS ідеальний.
Клавіатура із підствіткою +укр.гравіювання - робимо Безкоштовно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензія встановлені.
Bios оновлено. Заміна Термопати, очистка.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран: 13,3" (1920x1080)IPS FullHD матовий Ідеальний стан
• Процесор: Intel Core i5-8365U - 8 покоління Whiskey Lake-U, 4 Ядра, 6 Мб кеш
• ОЗУ: 8 GB DDR4, можна збільшити 16-32
• Диск: SSD 256Gb Hynix, можна збільшити, є нові диски.
• Відеокарта: Intel UHD Graphics 620 - інтегрована
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / HDMI/ SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Type-C, підтримує зарядку.
• Оригінальна зарядка Dell
• Батарея 5+ год роботи (60Wh)
• Габарити ДхШхВ: 306х207х17 мм. Вага 1,25 кг
• Гарантія 1 міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, Готівка, Пром, Розетка, Нова Пошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 60 Вт/ч |
- Цена: 9 850 ₴



