До Вашої уваги : Dell Inspiron 15 7559 Gaming!
Свіженький із США. ФОТО актуальні!
Стан Гарний, екран Ідеальний.
Відмінна база для симуляторів FPV дронів: Liftoff, Velocidrone, Uncrashed і т.д.
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для проф задач. Потужна відеокарта GTX 960 4GB та 4- ядерний процесор Core i7-6700HQ - тести усі пройдені ! Екран 15,6" 4К сенсор.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна Термоінтерфейсу, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" 4К 3820х2160, сенсор , відмінний стан
• Процесор - Intel Core i7-6700HQ( 4 ядра, 8 потоків), 6 покоління, 8Мб Кеш
• Память - 16gb DDR3
• Диск - 256Gb SSD , Можна поставити 2 диски.
• Відео - Nvidia GTX960 4 GB GDDR5
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Габарити: ДхШхВ 383 x 265 x 25 мм, Вага 2,57 кг
• Баратея 55Wh
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua(5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Розетка, Нова пошта, накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | Core i5-6300HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 960 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 60 Вт/ч |
- Цена: 14 700 ₴









