Модель Dell Gaming G3 3779 екран 17,3" на Nvidia GTX 1050ti
Свіженький із США.
Стан дуже гарний. Робоча поверхня - ідеальна.
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми
Також підійде для професійних задач із графікою, монтажем та моделюванням-симуляціями.
Потужна відеокарта Nvidia GTX 1050ti та Core i7 6-ядерний процесор(8 потоків) .
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведено профілактика, термопаста Замінена!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3" FullHD 1920х1080, IPS, матовий відмінний
• Процесор - Intel Core i7-8750H(6 ядер/12 потоків), 8 покоління, 9 Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 512Gb SSD . Можна змінювати комплектацію.
• Відео - Nvidia GTX 1050ti - тести фото наявні, Дуже холодна
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея оригінал 45Wh
• Зарядка Оригінал Dell
• Габарити ДхШхВ: 416х280х25 мм. Вага 3,2 кг
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, Пром-Оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Coffee Lake-H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Длина | 416 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт/ч |
- Цена: 20 500 ₴







