Щойно із США.
ФОТО наявної моделі - Відмінний стан, Як Новий.
Доступний ноутбук для офісу, дому із дискретною відеокартою.
NVIDIA GeForce GT 720M 2Gb.
Екран 15.6" FullHD ідеальний.
Процесор Core-i5 6300HQ, 6 покоління, 4 ядерний
Клавіатура із Підсвіткою, і українські літери гравіювання.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Профілактика, заміна термопасти, очистка, Bios оновлено
Батарея Як нова, ОРИГІНАЛ.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD матовий Ідеал
• Процесор: Intel Core i5-4310U - Інтел 4 покоління, 3 Мб кеш
• ОЗУ: 8 GB DDR4, можна збільшити
• Диск: SSD 180Gb, можна збільшити якщо є потреба
• Відеокарта: Intel HD Graphics
++ NVIDIA GeForce GT 720M 2Гб
• Веб-камера та мікрофон
• 3х USB 3.0 / HDMI/ VGA/ LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка
• Батарея 4-6 год. роботи, 62Wh
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
ПромОплата, карта, Готівка, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3700 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GT 720 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
- Цена: 8 900 ₴








