СвіжоПривезений із США. ПРЕМІАЛЬНИЙ Ігровий ноутбук, DELL ALIENWARE .
Стан Ідеальний, ЯК НОВИЙ, 10 із 10.
Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, чистка та заміна термопасти, оновлено БІОС.
Протестовано.
Відмінна батарея - 10% знос лише.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD IPS Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7 6700HQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 512Gb SSD, можливо збільшити та встановити нові диски, Ще 2 слоти вільні
• Відео - NVIDIA GTX 970M 3Gb GDDR5 (тест Furmark присутній)
• HDMI
• Type-C порт
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Вихід на навушники та мікрофон -2шт
• Батарея 86Wh, знос 10%, Відео 4-5 годин
• Підключення ДОК-станції
• Оригінальна зарядка DELL 210W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ОЛХ доставка, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 970 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 3000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI, Thunderbolt, Аудио вход, Аудио выход/Наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, TPM модуль |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 86 Вт/ч |
- Цена: 21 400 ₴








