DELL Latitude Rugged 5414
Свіженький! Стан ДужеГарний!
Захищений, прогумований, автономний ноутбук із США.
Для будь-яких "важких", польових робіт.
Захищений Екран СЕНСОРНИЙ, Підсвітка клавіатури,
Процесор Intel Core-i7, 6 покоління, сучасний.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені, BIOS оновлено.
Характеристики:
• Екран: 14" (1920x1080) IPS FullHD
• Процесор: Intel Core i7-6600U, 4 Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо збільшити
• Диск: SSD 256Gb Hynix - Знімається (Кишеня)!
• Відеокарта: Intel HD Graphics 5300
• GPS
• 4х USB 3.0 / USB Type-C / HDMI/ VGA /COM/ LAN /CD-RW / SD-рідер / порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Веб-камера та мікрофон.
• Оригінальна зарядка
• Батарея бл. 3-5 год роботи, робочі 38Wh,
• Гарантія 1міс.
Вага : 2,8 кг.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - https://noterivne.com.ua/
Пром-оплата, карта, перерахунок, Нова Пошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 250 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Объем SSD | 250 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | 3G (UMTS), Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
- Цена: 14 700 ₴




