Щойно привезений із США.
Доступний ноутбук із дискретною відеокартою Radeon R5 M330!
Стан дуже гарний, мінімальні потертості на кришці. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - Dell Latitude 3580, аналог 5580.
Процесор Core i7, 7 покоління.
Великий дисплей 15,6" HD.
Вибір для щоденної роботи, ігор та навчання.
Відмінна батарея бл.4-5 годин роботи автономно.
Укр літери - Гравіювання!
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1366х768) HD, матовий - відмінний стан
• Процесор - Core i7-7500U, 4Мб кеш, 7 покоління
• Память - 8Gb DDR4, можливо 16/32
• Диск - 256Gb SSD Samsung EVO, можливо збільшити
• Відео AMD Radeon R5 M330 - дискретна, 2 Gb
- Intel HD - інтегрована
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 порти
• LAN
• Bluetooth
• Габарити ( Ш х Г х В ) 379 х 255 х 23 мм
• Вага 1.9 кг
• Оригінальна зарядка
• Батарея 42Wh, знос 3%.
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon R5 M330 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Длина | 386 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 10 000 ₴








