Щойно із США.
Cучасний, Потужний, Компактний ноутбук для дому, офісу та в дорогу.
ФОТО наявної моделі - Відмінний стан, мінімальні потертості.
Процесор Core-i5 6300HQ, 6 покоління, 4 ядерний!!
Екран 14.0" FullHD IPS ідеальний.
Українські клавіші - гравіювання Виконуємо.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Bios оновлено
Батарея 4-5 годин роботи автономно, 47Wh ємність.
Характеристики:
• Екран: 14,0" (1920x1080) IPS FullHD матовий Ідеал
• Процесор: Intel Core i5-6300HQ - Інтел 6 покоління, 4 Ядра, 6 Мб кеш
• ОЗУ: 8 GB DDR4, можна збільшити
• Диск: SSD 180Gb, можна збільшити якщо є потреба 256/512
• Відеокарта: Intel HD Graphics 520
• Веб-камера та мікрофон
• 3х USB 3.0 / USB Type-C / HDMI/ VGA/ LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Габаритні розміри. Вага. 1.92 кг. Ширина. 238 мм. Довжина. 335 мм. Товщина. 33 мм
• Оригінальна зарядка
• Батарея 4-5 год. роботи, 47Wh
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром-оплата, карта, перерахунок, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 180 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 180 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио вход, Аудио выход/Наушники, Вход микрофонный |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Толщина | 33 мм |
- Цена: 7 900 ₴







