Стан Відмінний 10/10. Фото Актуальні.
Потужний ноутбук бізнес серії із дискретною відеокартою nVIDIA GeForce 940MX.
Українські клавіші гравіювання і Підсвітка - Виконуємо
Вибір для графіки, відеомонтажу, навчання та
найпопулярніших комп’ютерних ігор.
Батарея від 5 годин роботи автономно - 70Wh.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна! Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1920х1080) FullHD IPS Відмінний стан
• Процесор - Intel Core i7-7820HQ, 8Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4 (Базово комплектуємо), можливо і збільшити
• Диск - 256Gb SSD NVMe, можливо збільшити та встановити нові диски
• Відео - nVIDIA GeForce 940MX 2Gb GDDR5
• HDMI
• Type-C порт(2) + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• WebCam + Microphone
• Батарея 70Wh
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce 940MX |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI, Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
- Цена: 13 800 ₴







