Гаряча ціна - ноутбук тільки із США
Школа, Навчання, офіс, дім, Робота
Хороший стан, все справне, незначні сліди експлуатації, Стан на 4.
Екран 15.6" , Core i5 процесор, 4 покоління.
Батарея - 3-4 год. роботи, 38Wh
Українська клавіатура гравіювання та ПІДСВІТКА!!
Проведена профілактика, оновлено БІОС, встановлено Windows 10 .
Гарантія - 1 міс.
Характеристики:
• Екран: 15.6" (1366х768) Матовий HD, незначний засвіт
• Процесор: Intel Core i5-4210U, 4 покоління.
• Оперативна память: 8GB DDR3
• Накопичувач: SSD 128GB Kingston , можливо збільшити до 256
• Графіка: Intel HD Graphics
• 4xUSB3.0, VGA, HDMI, вихід аудіо/навушники/мік, LAN (RJ-45), Wi-Fi, Card reader, Bluetooth
• Габарити (Д х Ш х В) 38 x 26 x 3 см. Вага 2.3 кг.
• Батарея ємностю 38Wh
• Оригінальна зарядка в комплекті
Гарантія 1 міс.
Оглянути: Рівне, ТЦ Чайка. (попередньо телефонуйте)
Додаткові фото\відео надсилаю на запит .
ПромОплата, перерахунок, картка, Нова пошта, УкрПошта
Школа, Навчання, офіс, дім, Робота
Хороший стан, все справне, незначні сліди експлуатації, Стан на 4.
Екран 15.6" , Core i5 процесор, 4 покоління.
Батарея - 3-4 год. роботи, 38Wh
Українська клавіатура гравіювання та ПІДСВІТКА!!
Проведена профілактика, оновлено БІОС, встановлено Windows 10 .
Гарантія - 1 міс.
Характеристики:
• Екран: 15.6" (1366х768) Матовий HD, незначний засвіт
• Процесор: Intel Core i5-4210U, 4 покоління.
• Оперативна память: 8GB DDR3
• Накопичувач: SSD 128GB Kingston , можливо збільшити до 256
• Графіка: Intel HD Graphics
• 4xUSB3.0, VGA, HDMI, вихід аудіо/навушники/мік, LAN (RJ-45), Wi-Fi, Card reader, Bluetooth
• Габарити (Д х Ш х В) 38 x 26 x 3 см. Вага 2.3 кг.
• Батарея ємностю 38Wh
• Оригінальна зарядка в комплекті
Гарантія 1 міс.
Оглянути: Рівне, ТЦ Чайка. (попередньо телефонуйте)
Додаткові фото\відео надсилаю на запит .
ПромОплата, перерахунок, картка, Нова пошта, УкрПошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3200 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Толщина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴







