Щойно привезений із США.
Стан Відмінний , 10 із 10.
Компактниий, сучасний, тонкий та легкий ноутбук від HP, серія Probook.
Вага 1,4 кг
Процесор Intel Core-i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Швидкий, автономний, престижний.
Вибір для офісу, навчання та використання дома чи в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка ( Виконуємо)
Батарея 4-5 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Біос оновлено !
Характеристики:
• Дисплей - 13.3'' (1366 x 768) HD , IPS, матовий.
• Процесор - Intel Core i5 8250U, 4 ядерний процесор Сore-i5 8го покоління
• Память - 8Gb DDR4, є можливість збільшити
• Диск - 256Gb SSD , є можливість збільшити, є нові диски!
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• WebCam - YES,
• Оригінальна зарядка
• Батарея Ємність на залишок 37Wh
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова Пошта, Укрпошта
Стан Відмінний , 10 із 10.
Компактниий, сучасний, тонкий та легкий ноутбук від HP, серія Probook.
Вага 1,4 кг
Процесор Intel Core-i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Швидкий, автономний, престижний.
Вибір для офісу, навчання та використання дома чи в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка ( Виконуємо)
Батарея 4-5 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Біос оновлено !
Характеристики:
• Дисплей - 13.3'' (1366 x 768) HD , IPS, матовий.
• Процесор - Intel Core i5 8250U, 4 ядерний процесор Сore-i5 8го покоління
• Память - 8Gb DDR4, є можливість збільшити
• Диск - 256Gb SSD , є можливість збільшити, є нові диски!
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• WebCam - YES,
• Оригінальна зарядка
• Батарея Ємність на залишок 37Wh
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова Пошта, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 9 800 ₴







