
Ігровий DELL XPS 9560•15.6" FHD•Core i5-7300HQ•16•256 NVIDIA GTX 1050
17 100 ₴
16 599 ₴
- В наличии
- Код: XPS03
- +380 (67) 360-87-78
Свіженький із США. Стан Дуже гарний, мінімальні сліди експлуатації
ФОТО актуальні!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для професійних задач. Потужна відеокарта GTX1050 та 4 ядерний процесор - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка. -
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Профілактика, очистка, заміна термопасти, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FHD, IPS
• Процесор - Intel Core i5-7300HQ(4 ядера), 7 покоління
• Память - 16gb DDR4
• Диск - 256Gb SSD NVMe Toshiba. Можна збільшити, є нові диски.
• Відео - Nvidia GTX1050 4GB
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,0 кг
• Батарея до 3 год
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4000 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Толщина | 17 мм |
- Цена: 16 599 ₴








