Свіженький із США. Стан Дуже Добрий. Комплектацію Змінюємо!
ФОТО актуальні!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для професійних задач. Потужна відеокарта NVIDIA GTX1050 ti та Core i7 процесор 8 покоління - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка. - ЗРОБЛЕНО
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" (1920 × 1080), FullHD IPS матовий, відмінний
• Процесор - Intel Core i7-8750H(6 ядер/12 потоків), 8 покоління
• Память - 16gb DDR4 - можливо 32
• Диск - 512Gb SSD NVMe , можливо 1Tb.
• Відео - Nvidia GTX1050 ti 4GB, тест FurMark
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Габарити ДхШхВ = 357х235х17 мм Вага 1,85 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процессора | 3900 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
- Цена: 19 200 ₴








