Щойно із США, Гарний стан , робоча поверхня відмінна. Фото Актуальні.
Відеокарта - NVidia Quadro P520 - 4Гб GDDR5
Вибір для графіки, моделювання, архітектура, 3D, відеомонтажу, навчання ігр, симуляторів і тд.
Сучасний Процесор Core i5-10210U, 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FullHD IPS, відмінний стан.
Вибір для графіки, моделювання, архітектура, 3D, відеомонтажу, навчання та ігор.
Батарея залишкова ємність 55Wh, від 5 годин Ютуб-відео.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, Замінена термопаста, оновлено Bios.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920х1080)- матовий.
• Процесор - Intel Core i5-10210U, 4 ядра, 8 потоків, 6Mb Кеш
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32
• Диск - 256Gb SSD , є вибір дисків, можна поставити нові.
• Відео
Дискретна карта: NVidia Quadro P520, 4Gb GDDR5
+ Intel Інтегрована
• HDMI
• Type-C - 1 підтримує зарядку
• USB - 2
• Bluetooth
• LAN
• Card Reader, вихід навушники та мікрофон
• Веб-камера та мікрофон
• Стан 10/10
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 256 х 16 мм
• Вага 1.86 кг
• Оригінальна зарядка Dell
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [5років на ринку]
Оплата на картку, готівка,ПРОМоплата, Нова пошта, Укрпошта, Розетка - доставка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3500 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | Comet Lake |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Нет |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P520 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4048 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 333 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт/ч |
- Цена: 14 000 ₴







