СвіжоПривезений із США.
Стан НОВОГО Фото Актуальні. ТОП 7000 серія Dell
Українські клавіші гравіювання, із підсвіткою (виконуємо Безкоштовно)
Тонкий і Легкий, Автономний 5-6 годин в Доступну ціну
Ідеальний для щоденної роботи, в дорогу, та для дому
Основні програми, драйвери та Windows 10/11 Ліцензійна!
Проведена профілактика. Оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1366x768) HD матовий - відмінний стан без дефектів
• Процесор - Intel Core i5-5300U, 5-го покоління
• Память - 8Gb DDR3, можна збільшити
• Диск - 128Gb SSD , можна збільшити
• Відео - Intel HD550
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3 шт
• Bluetooth
• WebCam + MicroPhone
• Батарея 49Wh, 5-6 годин роботи
• Габарити (Ш х Д х В) 337 x 231 x 21 мм, вага 1,6кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Оплата на картку, перерахунок, Пром-оплата, Нова Пошта, УкрПошта
Стан НОВОГО Фото Актуальні. ТОП 7000 серія Dell
Українські клавіші гравіювання, із підсвіткою (виконуємо Безкоштовно)
Тонкий і Легкий, Автономний 5-6 годин в Доступну ціну
Ідеальний для щоденної роботи, в дорогу, та для дому
Основні програми, драйвери та Windows 10/11 Ліцензійна!
Проведена профілактика. Оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1366x768) HD матовий - відмінний стан без дефектів
• Процесор - Intel Core i5-5300U, 5-го покоління
• Память - 8Gb DDR3, можна збільшити
• Диск - 128Gb SSD , можна збільшити
• Відео - Intel HD550
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3 шт
• Bluetooth
• WebCam + MicroPhone
• Батарея 49Wh, 5-6 годин роботи
• Габарити (Ш х Д х В) 337 x 231 x 21 мм, вага 1,6кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Оплата на картку, перерахунок, Пром-оплата, Нова Пошта, УкрПошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3200 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Частота системной шины | 800 МГц |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 337 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Толщина | 21 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 500 ₴








