Свіженький із США. ФОТО актуальні!
Стан ВІДМІННИЙ, робоча поверхня, екран Ідеальні.
Великий 17.3" Екран, ідеальний
Хороший вибір для стаціонарної роботи, офіс чи Дома.
Українські клавіші - гравіювання
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Профілактика, очистка, термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3" HD+ 1600х900, матовий, ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-7200U, 7 покоління, частота до 3,1Ггц
• Память - 8gb DDR4 , Збільшуємо є вільні слоти
• Диск - 256Gb SSD M2, можна замінити, є нові диски і місце під 2 диск.
• Відео - Intel HD 620
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея 44Wh, відмінний стан, знос 0% - 4-6 год автономно
• Габарити ШхДхВ - 416 x 280 x 26 мм
• Вага 2,6 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка Hp BluePin
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка,Пром Оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Стан ВІДМІННИЙ, робоча поверхня, екран Ідеальні.
Великий 17.3" Екран, ідеальний
Хороший вибір для стаціонарної роботи, офіс чи Дома.
Українські клавіші - гравіювання
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Профілактика, очистка, термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3" HD+ 1600х900, матовий, ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-7200U, 7 покоління, частота до 3,1Ггц
• Память - 8gb DDR4 , Збільшуємо є вільні слоти
• Диск - 256Gb SSD M2, можна замінити, є нові диски і місце під 2 диск.
• Відео - Intel HD 620
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея 44Wh, відмінний стан, знос 0% - 4-6 год автономно
• Габарити ШхДхВ - 416 x 280 x 26 мм
• Вага 2,6 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка Hp BluePin
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка,Пром Оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 416 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Толщина | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴








