Нова поставка
Усі фото актуальної моделі!
Стан 10/10 Як новий!
Топова Серія EliteBook Workstation для графічних завдань,
та Ігровий Варіант - Дискретна відеокарта GDDR5.
Відеокарта - NVIDIA Quadro M1000m 2 Gb GDDR5
17.3" HD+ Екран , 16Гб оперативна память
Клавіатура із українським гравіюванням клавіш.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія.
Детальні Характеристики:
• Екран: 17.3 (1600x900) HD+ IPS Матовий, Відмінний стан
• Процесор: Intel Core i7-4 ядра 3 Мб Кеш, 2,6Ггц
• Відеокарта: NVIDIA Quadro M1000m 2 Gb GDDR5
• ОЗУ: 16 GB DDR3
• Диск: SSD 256Gb Crucial, можна змінювати, є вільний розєм на 2 диск.
• 4х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея 3 год роботи, 48Wh
• Гарантія 1міс.
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо перетелефонувати)
Пром-оплата, карта, перерахунок, НоваПошта, Укрпошта
Усі фото актуальної моделі!
Стан 10/10 Як новий!
Топова Серія EliteBook Workstation для графічних завдань,
та Ігровий Варіант - Дискретна відеокарта GDDR5.
Відеокарта - NVIDIA Quadro M1000m 2 Gb GDDR5
17.3" HD+ Екран , 16Гб оперативна память
Клавіатура із українським гравіюванням клавіш.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія.
Детальні Характеристики:
• Екран: 17.3 (1600x900) HD+ IPS Матовий, Відмінний стан
• Процесор: Intel Core i7-4 ядра 3 Мб Кеш, 2,6Ггц
• Відеокарта: NVIDIA Quadro M1000m 2 Gb GDDR5
• ОЗУ: 16 GB DDR3
• Диск: SSD 256Gb Crucial, можна змінювати, є вільний розєм на 2 диск.
• 4х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея 3 год роботи, 48Wh
• Гарантія 1міс.
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо перетелефонувати)
Пром-оплата, карта, перерахунок, НоваПошта, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2700 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | ATI FirePro M5950 |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 800 ₴

