Щойно із США.
ВЕЛИКИЙ, потужний ноутбук із Серйозною відеокартою.
Стан Відмінний! Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання і підсвітка
Вибір для графіки, відеомонтажу, архітектури АutoDesk AutoCAD, Premiere pro ...
Та популярних комп’ютерних ігор : DOTA2 ; World of Tanks та інші.
Процесор Intel Core-i7-4700MQ , дискретна відеокарта nVIDIA Quadro K3100M 4Gb GDDR5.
Дисплей 17.3" FullHD , ІДЕАЛЬНИЙ стан.
Батарея бл.4-5 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна! Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7-4700MQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR3 Samsung, моливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD Samsung Evo, моливо збільшити та встановити нові диски
• Відео - nVIDIA Quadro K3100M 4Gb GDDR5
• Display Port
• Type-C порт(2) + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• WebCam + Microphone
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМ, Нова Пошта УкрПошта
ВЕЛИКИЙ, потужний ноутбук із Серйозною відеокартою.
Стан Відмінний! Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання і підсвітка
Вибір для графіки, відеомонтажу, архітектури АutoDesk AutoCAD, Premiere pro ...
Та популярних комп’ютерних ігор : DOTA2 ; World of Tanks та інші.
Процесор Intel Core-i7-4700MQ , дискретна відеокарта nVIDIA Quadro K3100M 4Gb GDDR5.
Дисплей 17.3" FullHD , ІДЕАЛЬНИЙ стан.
Батарея бл.4-5 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна! Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7-4700MQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR3 Samsung, моливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD Samsung Evo, моливо збільшити та встановити нові диски
• Відео - nVIDIA Quadro K3100M 4Gb GDDR5
• Display Port
• Type-C порт(2) + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• WebCam + Microphone
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМ, Нова Пошта УкрПошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K3000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), DisplayPort, Thunderbolt, eSATA, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 12 800 ₴








