Ультратонкий ноутбук-трансформер-планшет із Потужним процесором Core i5 8-го покоління.
Розкладання в режимі 360 градусів
ЩойноПривезений із США.
Гарний стан, мінімальні сліди вжитку
Корпус Алюміній. Вага 1,25 кг.
Для офісу, навчання, дому та в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Батарея мін.знос 5-7 год роботи!
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія!
Проведено профілактика, BIOS оновлено.
ГАРАНТІЯ
Детальні Характеристики:
• Дисплей 13.3" (1920x1080) - FullHD IPS Touch, SureView
• ПРОЦЕСОР Intel Core i5-8265U | 4 ядра 8 Потоків | 6 МБ кэш
• Память: RAM 8 Gb
• Диск SSD - 256Gb NVMe - за бажанням клієнта змінюємо 512-1Tb, є нові диски
• Відео: Intel UHD Graphics 620
• БАТАРЕЯ - 5-8 годин роботи, бл. 50 Wh.
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 10/11- цифрова ліцензія
• КОМПЛЕКТАЦІЯ Ноутбук, оригінальне зарядне
• ОСОБЛИВОСТІ IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури, FaceID .
• Type-C - підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• Вага - 1,2кг. Габарити (Д х Ш х В) = 305 x 205 x 16 мм
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка Type-C,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
•• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6років на ринку]
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, НоваПошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI, Thunderbolt, Аудио вход, Аудио выход/Наушники, Вход микрофонный, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус |
- Цена: 12 000 ₴








