СвіжоПривезений із США. ТОПчик
Стан відмінний. Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання, із підсвіткою (виконуємо)
Потужний, сучасний, ноутбук від DELL, Тонкий і Легкий - в Доступну ціну
Ідеальний для щоденної роботи, в дорогу
Процесор Intel Core-i5 , 7 покоління.
Дисплей 14"FullHD IPS, ідеальний стан.
Основні програми, драйвери та Windows 10/11 Ліцензійна!
Проведена профілактика. Оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1920х1080) FullHD IPS матовий
• Процесор - Intel Core i5-7300U, 7-го покоління
• Память - 8Gb DDR4, можна збільшити
• Диск - 256Gb SSD M2 Sandisk X400, можна збільшити
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• LAN
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 шт
• Bluetooth
• WebCam + MicroPhone
• Батарея 35Wh, бл. 4 годин роботи
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМоплата.
Стан відмінний. Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання, із підсвіткою (виконуємо)
Потужний, сучасний, ноутбук від DELL, Тонкий і Легкий - в Доступну ціну
Ідеальний для щоденної роботи, в дорогу
Процесор Intel Core-i5 , 7 покоління.
Дисплей 14"FullHD IPS, ідеальний стан.
Основні програми, драйвери та Windows 10/11 Ліцензійна!
Проведена профілактика. Оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1920х1080) FullHD IPS матовий
• Процесор - Intel Core i5-7300U, 7-го покоління
• Память - 8Gb DDR4, можна збільшити
• Диск - 256Gb SSD M2 Sandisk X400, можна збільшити
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• LAN
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 шт
• Bluetooth
• WebCam + MicroPhone
• Батарея 35Wh, бл. 4 годин роботи
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМоплата.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.55 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 400 ₴








