СвіжоПривезений із США. ТОП потужний ноутбук із Серйозною відеокартою.
Стан Гарний, лише незначні потертості, 9.5 із 10. Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання виконуємо
Вибір для графіки, відеомонтажу, навчання та
найпопулярніших комп’ютерних ігор таких як: DOTA2 ; CS:GO, World of Tanks PUBG та інші.
Процесор Intel Core-i7-4700MQ , дискретна відеокарта nVIDIA Quadro K1100M 2Gb GDDR5.
Дисплей 15.6" FullHD, ідеальний стан.
Батарея бл.3 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна! Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920х1080) FullHD Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7-4700MQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR3 Samsung, моливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD Samsung Evo, моливо збільшити та встановити нові диски
• Відео - nVIDIA Quadro K1100M 2Gb GDDR5
• Display Port
• Type-C порт(2) + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• WebCam + Microphone
• Батарея 44Wh
• Оригінальна зарядка 130W
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, перерахунок, ОЛХ доставка, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 1 Мб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Частота системной шины | 1066 МГц |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K1000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), DisplayPort, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
- Цена: 12 400 ₴








