СвіжоПривезений із США. ТОП потужний ноутбук із Серйозною відеокартою.
Стан Відмінний, 10 із 10. !!Фото Актуальні.
Робоча станція ZBook Studio G3
Процесор Intel Xeon, дискретна відеокарта NVIDIA Quadro M1000M 4Gb GDDR5.
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, ігри, симулятори.
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Дисплей 15.6" IPS FHD , ідеальний стан.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено BIOS, Заміна термопасти .
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920x1080) FullHD IPS Матовий Sharp , Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core Xeon E3-1505M 8Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків, 3,7 ГГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD, можливо збільшити та встановити нові диски, є місце для 2 дисків
• Відео - NVIDIA Quadro M1000M 4Gb GDDR5
• HDMI
• Type-C порт(2шт) + підтримує зарядку
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Батарея 61Wh - 4-5 годин роботи автономно
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, Пром-Оплата, Розетка, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Xeon |
| Частота процессора | 3700 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro 1000M |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
- Цена: 15 000 ₴







