Щойно привезений
Дуже Гарний стан, все протестовано.
Кращий вибір надійного представницького Сучасного престижного ноутбука.
Топова серія Elitebook. Процесор Intel Core-i5, 8 покоління.
Підходить і для офісу і навчання і домашнього вжитку.
Ультратонкий як "MacBook" , легкий до 1,5 кг, Корпус Алюміній, відмінний помічник.
Українські клавіші - гравіювання .
Батарея 5-7 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 - ЛІЦЕНЗІЯ , встановлені.
Стан 10 із 10 .
Характеристики:
• Екран - 14" FullHD IPS 1920х1080, матовий
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 4,1ГГц
• Память - 8gb DDR4 - збільшуємо 16/32
• Диск - 256Gb SSD NVMe, можна збільшити 512Gb, є нові диски.
• Відео - Intel hd620
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• WebCam+Microphone
• ГАРАНТІЯ 1 міс.
Вага 1,45 кг
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне , ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка , Пром, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | Intel Kaby Lake |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.45 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт/ч |
- Цена: 9 400 ₴








