
Ноутбук школа дім офіс 15.6" FullHD HP Elitebook 850•Core-i5•8DDR•256SSD Гарантія
7 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: HE-06
- +380 (67) 360-87-78
Великий, потужний , легкий (1,8кг)ноутбук.
Топова Бізнес Серія HP EliteBook 850 G1
Вживаний, привезений із США, Стан ІДЕАЛЬНИЙ, + Батарея, як нова, без зносу.
Екран 15,6" FullHD - Супер стан.
Процесор Intel Core-i5, 4 покоління
Українські клавіші - гравіювання .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені, BIOS оновлено.
Ідеальний для бухгалтерії, офісу, складу
Для навчання, дому, віддаленої роботи
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD матовий
• Процесор: Intel Core i5-4300U , 3 Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR3 - можливо збільшити
• Диск: SSD 256Gb , можна змінювати
• Відеокарта: Intel HD Graphics 4400
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Веб-камера та мікрофон.
• Оригінальна зарядка,
• Батарея бл. 4-5 год роботи, 45Wh
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром-оплата, карта, готівка, нова пошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
- Цена: 7 200 ₴





