Стан Гарний, мінімальні сліди вжитку. Фото Актуальні його.
Потужний, сучасний Металевий ноутбук - із ДИСКРЕТНОЮ відаокартою.
Для графічних завдань, дизайну, монтажу, верстки, архітектурних завдань .
3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і тд.
Та доступний ІГРОВИЙ варіант.
Процесор Intel Core i7-8565U 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" HD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia GeForce MX130 GDDR5 2Гб
Батарея бл. 5 годин роботи автономно, знос до 10%
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика,заміна термопасти , оновлено Bios.
Клавіатура укр гравіювання + Підсвітка.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" HD IPS (1366х768)- матовий, Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i7-8565, 8Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо встановити 16-32
• Диск - 256 Gb SSD , є вільне місце під ще 1 диск
• Відео - Intel HD630
+ Дискретна карта - NVidia NVidia GeForce MX130 GDDR5 2Гб !
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 365 х 256 х 19 мм
• Вага 1.9 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, РОзетка , Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia MX130 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио вход, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Толщина | 19 мм |
- Цена: 11 500 ₴







