
Ноутбук Доступний DELL Latitude 5490•14" IPS HD•Core i5-8250U•8•256SSD
8 200 ₴
7 699 ₴
- В наличии
- +380 (67) 360-87-78
Свіжопривезений із США Доступний і сучасний пристрій для Навчальних задач, або дому і офісу.
Фото Актуальні. Стан гарний, робочий.
Українські клавіші гравіювання.
Потужний, сучасний, ноутбук від DELL.
Ідеальний для щоденної роботи, в дорогу із хорошою автономністю !
Процесор Intel Core-i5 , 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Протестовано, Проведена профілактика, оновлення.
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1366x768) - HD IPS Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор Сore-i5 8го покоління
• Память - 8Gb DDR4, можна 16-32
• Диск - 256Gb SSD, Можна збільшити до 512
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3
• Веб-камера та мікрофон
• Bluetooth ,
• LAN
• Оригінальна зарядка Dell
• Батарея - бл. 4-5 год роботи
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5 років на ринку)
Оплата на картку, ПромОплата, Нова пошта, Укр Пошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 20 Вт/ч |
- Цена: 7 699 ₴





