Щойно привезений із США.
Стан гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від HP, серія ZBook.
Процесор Intel Core-i7 , 4 покоління, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 17,3" FullHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro K3100 - 4Гб GDDR5
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, навчання та ігор.
Батарея 3-4 годин роботи автономно, 63Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" FullHD IPS (1920х1080)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-4700MQ, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe, є вільне місце ще 2 диски
• Відео - Intel HD4600
+ NVidia Quadro K3100 , 4Gb GDDR5 - Furmark тест робимо
• HDMI
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Габарити ( Ш х Г х В ) 416 x 272 x 34 мм
• Вага 3.48 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Стан гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від HP, серія ZBook.
Процесор Intel Core-i7 , 4 покоління, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 17,3" FullHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro K3100 - 4Гб GDDR5
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, навчання та ігор.
Батарея 3-4 годин роботи автономно, 63Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" FullHD IPS (1920х1080)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-4700MQ, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe, є вільне місце ще 2 диски
• Відео - Intel HD4600
+ NVidia Quadro K3100 , 4Gb GDDR5 - Furmark тест робимо
• HDMI
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Габарити ( Ш х Г х В ) 416 x 272 x 34 мм
• Вага 3.48 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K3000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.48 кг |
| Длина | 416 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Толщина | 34 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 63 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 14 400 ₴






