Привезений із США.
Стан Дуже гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від HP, серія ZBook.
Процесор Intel Core-i5 , 6 покоління, 4 ядра QuadCore.
Великий дисплей 17,3" HD+ IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro M4000 - 4Гб GDDR5
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, навчання та ігор.
Батарея 4-6 годин роботи автономно, 65Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" HD+ IPS (1600х900)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-6440HQ, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, до 3,5ГГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32/64 є вільні слоти ще
• Диск - 512 Gb SSD NVMe , є вільне місце ще під 2 диски
• Відео - Intel HD630
+ NVidia Quadro M4000 , 4Gb GDDR5 - Furmark тест робимо
• HDMI
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Габарити ( Ш х Г х В ) 420 x 280 x 30 мм
• Вага 3.26 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Стан Дуже гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від HP, серія ZBook.
Процесор Intel Core-i5 , 6 покоління, 4 ядра QuadCore.
Великий дисплей 17,3" HD+ IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro M4000 - 4Гб GDDR5
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, навчання та ігор.
Батарея 4-6 годин роботи автономно, 65Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" HD+ IPS (1600х900)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-6440HQ, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, до 3,5ГГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32/64 є вільні слоти ще
• Диск - 512 Gb SSD NVMe , є вільне місце ще під 2 диски
• Відео - Intel HD630
+ NVidia Quadro M4000 , 4Gb GDDR5 - Furmark тест робимо
• HDMI
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Габарити ( Ш х Г х В ) 420 x 280 x 30 мм
• Вага 3.26 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3500 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Частота системной шины | 1066 МГц |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M4000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.26 кг |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Толщина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴








