
Ноутбук Графіка дизайн HP ProBook 450 G5•15.6" IPS FHD•Core i5-8250U•8•256•GeForce 930MX 3D
11 700 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
Стан ІДЕАЛЬНИЙ 10-10, Фото Актуальні його.
Потужний, сучасний ноутбук - із ДИСКРЕТНОЮ відаокартою.
Для графічних завдань, дизайну, монтажу, верстки, архітектурних завдань .
3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і тд.
Та ІГРОВИЙ доступний варіант.
Процесор Intel Core i5-8250U 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia GeForce 930MX - 2Гб
Вибір для графіки, відеомонтажу, навчання та ігор.
Батарея бл. 5 годин роботи автономно
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика,заміна термопасти , оновлено Bios.
Клавіатура укр гравіювання - виконуємо!
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920x1080)- матовий, Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, можливо встановити 16-32
• Диск - 256 Gb SSD , є вільне місце під ще 1 диск
• Відео - Intel HD630
+ NVidia NVidia GeForce 930MX, 2Gb !
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 365 х 256 х 19 мм
• Вага 1.9 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [5років на ринку]
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМ, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce 940MX |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт/ч |
- Цена: 11 700 ₴






