
Ноутбук графіка ІГРИ 17,3" HD+ HP WorkStation 8760w•Core-i7 2760QM•16•SSD256•nVIDIA Quadro 3D
11 800 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
Топова Серія EliteBook Workstation для графічних завдань,
дизайну, монтажу, верстки, архітектурних завдань .
3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і тд
І Хороший стабільний ігровий ноутбук
Відмінний функціональний стан, серйозне комплектування:
1) Core i7-2760QM (4 ядра 8 потоків) , 6 Мб Кеш
2) Відеокарта - nVidia Quadro M1000М 2GB GDDR5
17.3" HD+ Екран , 16Гб оперативна память
Клавіатура із підсвіткою і українським гравіюванням клавіш.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія.
Усі фото актуальної моделі! Стан ВІДМІННИЙ !
Детальні Характеристики:
• Екран: 17.3 (1600x900) HD+ Матовий, Відмінний стан
• Процесор: Intel Core i7-2760QM (4 ядра 8 потоків), 6 Мб Кеш, 2,4Ггц
• Відеокарта: nVidia Quadro M1000M GDDR5, 2GB
• ОЗУ: 16 GB DDR3, можна наростити
• Диск: SSD 256Gb , можна змінювати, доставити диск
• 4х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея від 3 год перегляд відео, 65Wh
• Гарантія 1міс.
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПРОМОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1000M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
- Цена: 11 800 ₴








