Свіжопривезений із США.
Ідеальний вибір для школи, дому та ігор чи відеозадач.
Стан нового 10/10 - усі фото актуальні.
Великий, потужний , легкий (1,9кг)ноутбук
Топова Серія HP ZBook 15u G4
Потужна ігрова відаокарта -
AMD FirePro W4190M 2Gb
Процесор Intel Core-i5, 7 покоління, DDR4.
Екран 15,6" FullHD IPS , працює ідеально, як новий.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Проведено очистку профілактику, Bios оновлено
Windows 10 Ліцензія, драйвери та базові програми встановлені.
Батарея 4-6 годин роботи автономно, 0% зносу.
Гарантія
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD IPS
• Процесор: Intel Core i5 - 7200U - Інтел 7 покоління.
• ОЗУ: 16 GB DDR4 , 2 планки , Можна зиінювати 8-32Гб
• Диск: SSD 256Gb Toshiba. Можливо збільшити.
• Відеокарта: Intel HD Graphics 520
+ AMD FirePro W4190M 2Gb - тест FurMark на фото.
• Веб-камера та мікрофон
• NFC
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка 65W
• Батарея 45Wh
• Гарантія 2міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
ПромОплата, карта, перерахунок, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж.
Ідеальний вибір для школи, дому та ігор чи відеозадач.
Стан нового 10/10 - усі фото актуальні.
Великий, потужний , легкий (1,9кг)ноутбук
Топова Серія HP ZBook 15u G4
Потужна ігрова відаокарта -
AMD FirePro W4190M 2Gb
Процесор Intel Core-i5, 7 покоління, DDR4.
Екран 15,6" FullHD IPS , працює ідеально, як новий.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Проведено очистку профілактику, Bios оновлено
Windows 10 Ліцензія, драйвери та базові програми встановлені.
Батарея 4-6 годин роботи автономно, 0% зносу.
Гарантія
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD IPS
• Процесор: Intel Core i5 - 7200U - Інтел 7 покоління.
• ОЗУ: 16 GB DDR4 , 2 планки , Можна зиінювати 8-32Гб
• Диск: SSD 256Gb Toshiba. Можливо збільшити.
• Відеокарта: Intel HD Graphics 520
+ AMD FirePro W4190M 2Gb - тест FurMark на фото.
• Веб-камера та мікрофон
• NFC
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка 65W
• Батарея 45Wh
• Гарантія 2міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
ПромОплата, карта, перерахунок, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Два видеоадаптера | Да |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 14 300 ₴







