Щойно -привезений із США.
Гарний стан, мінімальні сліди використання присутні.
Практичний, УльтраТонкий ноутбук, тихий, потужний, Алюмінієвий корпус, як MacBook.
Топова Серія HP EliteBook 840 G6 , процесор Інтел 8 покоління Core i5, 4 ядра, 8 потоків.
Найкращий вибір Бізнес класу.
Українські клавіші - гравіювання та підсвітка.
Оновлено BIOS, драйвери та Windows 10/11 Ліцензія встановлені.
Батарея - стан дуже гарний 45Wh ємність.
Гарантія
Опис:
• Дисплей 14" (1920x1080) - FullHD IPS, матовий екран
• ПРОЦЕСОР Intel Core i7-8265U | 4 ядра 8 Потоків | 6 МБ кэш
• Память: RAM 16Gb DDR4 - за бажанням клієнта збільшуємо
• Диск SSD NVMe - 256Gb - за бажанням клієнта змінюємо, є нові диски
• Відео: Intel UHD Graphics 620
• БАТАРЕЯ - 4-6 годин роботи 45 Wh, залежно від навантаження
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 10 - цифрова ліцензія
• КОМПЛЕКТАЦІЯ Ноутбук, оригінальне зарядне
• ОСОБЛИВОСТІ IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури , Сканер відбитків пальців
• Type-C - підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• Вага - 1,4кг. Габарити (Д х Ш х В) = 326 x 234 x 18 мм
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Пром-оплата, карта, перерахунок, готівка, кредит, Укрпошта, Нова Пошта - накладний платіж
Гарний стан, мінімальні сліди використання присутні.
Практичний, УльтраТонкий ноутбук, тихий, потужний, Алюмінієвий корпус, як MacBook.
Топова Серія HP EliteBook 840 G6 , процесор Інтел 8 покоління Core i5, 4 ядра, 8 потоків.
Найкращий вибір Бізнес класу.
Українські клавіші - гравіювання та підсвітка.
Оновлено BIOS, драйвери та Windows 10/11 Ліцензія встановлені.
Батарея - стан дуже гарний 45Wh ємність.
Гарантія
Опис:
• Дисплей 14" (1920x1080) - FullHD IPS, матовий екран
• ПРОЦЕСОР Intel Core i7-8265U | 4 ядра 8 Потоків | 6 МБ кэш
• Память: RAM 16Gb DDR4 - за бажанням клієнта збільшуємо
• Диск SSD NVMe - 256Gb - за бажанням клієнта змінюємо, є нові диски
• Відео: Intel UHD Graphics 620
• БАТАРЕЯ - 4-6 годин роботи 45 Wh, залежно від навантаження
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 10 - цифрова ліцензія
• КОМПЛЕКТАЦІЯ Ноутбук, оригінальне зарядне
• ОСОБЛИВОСТІ IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури , Сканер відбитків пальців
• Type-C - підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• Вага - 1,4кг. Габарити (Д х Ш х В) = 326 x 234 x 18 мм
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Пром-оплата, карта, перерахунок, готівка, кредит, Укрпошта, Нова Пошта - накладний платіж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | Thunderbolt, HDMI, Аудио выход/Наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Длина | 326 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴








