Свіжопривезений із США . Відмінний стан, 10/10.
ПОТУЖНИЙ - Процесор Інтел 8 покоління, 4 ядра, 8 потоків Core-i5.
Великий
Свіжопривезений із США . Гарний стан, мінімальні сліди використання.
ПОТУЖНИЙ - Процесор Інтел 8 покоління, 4 ядра, 8 потоків Core-i5.
Великий 15.6" дисплей, FullHD IPS .
Клавіатура із гравіюванням укр.клавіш, підсвітка, бокова цифрова клавіатура.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Біос оновлено.
Опис:
• Екран: 15.6" (1920x1080) FullHD IPS Матовий
• Процесор: Intel Core i5-8250U (4 ядра, 8 потоки, 1.7 - 3.0 ГГц) - 8 покоління, 6Мб кеш
• Память - 8 Gb DDR4 - Збільшуємо до 16/32
• Диск - SSD NVMe 256Gb Intel
• ВІДЕОКАРТА Intel UHD Graphics 620
• БАТАРЕЯ 5 годин роботи 50 Wh
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 10 - цифрова ліцензія
• TPM 2.0
• 3х USB 3.0 / USB Type-C / HDMI / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• СТАН 10/10 Відмінний без зауважень
• Габарити (Дх Ш х В) 376 x 251 x 21 мм , Вага 1.88кг
• Оригінальна Зарядка
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 Років на Ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ ,накладний платіж, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Длина | 376 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Толщина | 21 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 10 400 ₴




