
Ноутбук Ігровий FPV Dell Inspiron 15 5577 Gaming 15.6" FHD•Core i7 7700HQ•GTX1050•16•512SSD
16 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
До Вашої уваги : Dell Inspiron 15 5577 Gaming!
Свіженький із США. ФОТО актуальні!
Гарний стан - Чудовий подарунок!
Батарея відмінний стан!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для проф задач. Потужна відеокарта GTX1050 та 4 ядерний процесор Core i7-7700HQ - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна Термоінтерфейсу, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS
• Процесор - Intel Core i7-7700HQ( 4 ядра, 8 потоків), 7 покоління, 8Мб Кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 500Gb SSD, Можна змінювати диски під потреби.
• Відео - Nvidia GTX1050 4GB GDDR5
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,3 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Розетка, Нова пошта, накладний платіж, Укрпошта
Свіженький із США. ФОТО актуальні!
Гарний стан - Чудовий подарунок!
Батарея відмінний стан!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для проф задач. Потужна відеокарта GTX1050 та 4 ядерний процесор Core i7-7700HQ - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна Термоінтерфейсу, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS
• Процесор - Intel Core i7-7700HQ( 4 ядра, 8 потоків), 7 покоління, 8Мб Кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 500Gb SSD, Можна змінювати диски під потреби.
• Відео - Nvidia GTX1050 4GB GDDR5
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,3 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Розетка, Нова пошта, накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Core i7-7700HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Объем SSD | 500 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 60 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴







