
Ноутбук Ігри Школа DELL Precision 3510 •15.6" IPS•Core i7-6820HQ•8•256 Radeon R9
11 000 ₴
10 499 ₴
- В наличии
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан Відмінний, 10 із 10. УСІ Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання + підсвітка
Потужний, сучасний, ноутбук від DELL, серія Precision - робоча станцію, із потужним процесором Intel Core i7-6820HQ з частотою роботи в Turbo Boost 3,6 GHz, 4 ядра 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FullHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта дискретна - AMD Radeon R9 M360, 2Gb GDDR5
Вибір для навчання та комп’ютерних ігор середнього рівня.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна! Проведена профілактика, оновлено Bios.
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1920х1080) FullHD, матовий, ідеал.
• Процесор - Intel Core i7-6820HQ , 4 ядра, 8 Мб кеш
• Память - 8Gb DDR4 можливо 16/32 поставити
• Диск - 256Gb SSD , є вибір дисків: 512-1Tb
• Відео - Intel HD630
+ AMD Radeon R9 M360, 2Gb GDDR5
• WiFI , Lan
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• WebCam - YES,
• Габарити ( Ш х Г х В ) 333.4 х 228.9 х 20.3 мм
• Вага 1.6 кг
• Оригінальна зарядка Dell
• Батарея 54Wh ємність, 4 години і більше.
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | SkyLake-H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon R9 M360 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 333 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт/ч |
- Цена: 10 499 ₴





