Свіженький, із США. Фото Актуальне!
Екран: 14” FullHD . Ідеальний стан.
Компактний , УльтраТонкий, Легкий до 1,45 кг ноутбук !
HP EliteBook 840 G4 - серія еліт топової якості провідного виробника.
Процесор Intel Core i5 - 7 покоління.
Клавіатура із підсвіткою , українські клавіші гравіювання - проводимо(безкоштовно) .
Оптимальний вибір недорогого і надійного помічника!
Для Навчання, Офісу, Дому, Дорога, віддалена робота, і т.п.
Основні програми, драйвери та Windows 10 - ліцензія!
Батарея в відмінному стані , 5-6 годин роботи автономно.
Проведена очистка, профілактика, тестування стабільності, оновлено Біос.
Характеристики:
о Екран: 14” 1920х1080 FullHD - відмінний стан, все працює
о Процесор: Intel Core i5-7300U , 7 покоління, 3Мб кеш
о ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо встановити 16Gb/32
о Диск: Ssd 256Gb , можна встановити 512Gb, є місце для HDD 2.5"
о Відеокарта: інтегрована Intel HD Graphics 620 1GB
о Відмінний звук Bang&Olufse
о Web-камера і мікрофон відмінно працюють
о 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
о Оригінальне зарядне HP
о Стан 10/10 ідеал
о Гарантія 1 місяць
Додатково фото відео надсилаю на запит.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка
Оплата готівка, Карткою, Безготівкою, Пром-оплата, Кредит
Екран: 14” FullHD . Ідеальний стан.
Компактний , УльтраТонкий, Легкий до 1,45 кг ноутбук !
HP EliteBook 840 G4 - серія еліт топової якості провідного виробника.
Процесор Intel Core i5 - 7 покоління.
Клавіатура із підсвіткою , українські клавіші гравіювання - проводимо(безкоштовно) .
Оптимальний вибір недорогого і надійного помічника!
Для Навчання, Офісу, Дому, Дорога, віддалена робота, і т.п.
Основні програми, драйвери та Windows 10 - ліцензія!
Батарея в відмінному стані , 5-6 годин роботи автономно.
Проведена очистка, профілактика, тестування стабільності, оновлено Біос.
Характеристики:
о Екран: 14” 1920х1080 FullHD - відмінний стан, все працює
о Процесор: Intel Core i5-7300U , 7 покоління, 3Мб кеш
о ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо встановити 16Gb/32
о Диск: Ssd 256Gb , можна встановити 512Gb, є місце для HDD 2.5"
о Відеокарта: інтегрована Intel HD Graphics 620 1GB
о Відмінний звук Bang&Olufse
о Web-камера і мікрофон відмінно працюють
о 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
о Оригінальне зарядне HP
о Стан 10/10 ідеал
о Гарантія 1 місяць
Додатково фото відео надсилаю на запит.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка
Оплата готівка, Карткою, Безготівкою, Пром-оплата, Кредит
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Частота системной шины | 1066 МГц |
| Модель процессора | Kaby Lake |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴








