
Ноутбук ІГРИ GDDR5 школа 15,6" HD+ HP EliteBook 8570p•Core і5-3360M•8•128SSD AMD Firepro
7 500 ₴
6 999 ₴
- В наличии
- Код: HE-03
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезено, усі фото актуальної моделі!
Ідеальний Стан!
Топова Серія EliteBook 8570 .
Хороший доступний варіант, для школи, ігор і дому.
Відеокарта - ATI 7570M GDDR5
Великий Дисплей 15,6" HD+
Відмінний функціональний стан, хороше комплектування:
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія.
Bios оновлено, проведена профілактика і очистка.
Характеристики:
• Екран: 15.6" 1600х900 HD+
• Процесор: Intel Core i5 - 3360M,
• Відеокарта: ATI 7570M GDDR5 - Samsung
• ОЗУ: 8 GB DDR3L можна збільшити до 16Gb
• Диск: SSD 120 Gb Новий, можна збільшити 240 Gb
• 4х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея 3-4 год роботи,
• Гарантія 1міс.
//Додаткова комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка
ОЛХ-доставка, карта, перерахунок, Нова Пошта Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon HD 7570M |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 80 Вт/ч |
- Цена: 6 999 ₴





