Присутні незначні потертості корпусу, які не впливають на роботу, Технічно справний на 100%
Великий, потужний , легкий (1,8кг)ноутбук
Топова Бізнес Серія HP EliteBook 850 G3
Процесор Intel Core-i5, 6 покоління
Екран 15.6 FullHD Матовий працює ідеально
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Bios оновлено
Для навчання, дому, віддаленої роботи
Батарея 5-6 годин роботи автономно, 0% зносу.
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD
• Процесор: Intel Core i7-6600U - Інтел 6 покоління, 2 ядра, 4 потоки, 3Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо збільшити,
• Диск: SSD 256Gb - можливо збільшити: до 512!
• Відеокарта: Intel HD Graphics 520
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка,
• Батарея 0% зносу
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром-оплата, карта, , Нова пошта, УкрПошта накладний платіж.
Великий, потужний , легкий (1,8кг)ноутбук
Топова Бізнес Серія HP EliteBook 850 G3
Процесор Intel Core-i5, 6 покоління
Екран 15.6 FullHD Матовий працює ідеально
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Bios оновлено
Для навчання, дому, віддаленої роботи
Батарея 5-6 годин роботи автономно, 0% зносу.
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD
• Процесор: Intel Core i7-6600U - Інтел 6 покоління, 2 ядра, 4 потоки, 3Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо збільшити,
• Диск: SSD 256Gb - можливо збільшити: до 512!
• Відеокарта: Intel HD Graphics 520
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка,
• Батарея 0% зносу
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром-оплата, карта, , Нова пошта, УкрПошта накладний платіж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Частота системной шины | 1066 МГц |
| Чипсет | Intel PM965 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TN LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴







