Свіженький, із США. Фото Актуальне!
Ідеальний стан.
Компактний , УльтраТонкий, Легкий до 1,45 кг ноутбук !
HP EliteBook 840 G3 - серія еліт топової якості провідного виробника.
Процесор Intel Core i7 - 6 покоління. Екран: 14” FullHD .
Клавіатура із підсвіткою , українські клавіші гравіювання - проводимо(безкоштовно) .
Оптимальний вибір недорогого і надійного помічника!
Для Навчання, Офісу, Дому, Дорога, віддалена робота, і т.п.
Основні програми, драйвери та Windows 10 - ліцензія!
Батарея в відмінному стані , 5-6 годин роботи автономно.
Проведена очистка, профілактика, тестування стабільності, оновлено Біос.
Характеристики:
о Екран: 14” 1920х1080 FullHD - відмінний стан, все працює
о Процесор: Intel Core i7-6600U , 6 покоління, 4Мб кеш
о ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо встановити 16Gb/32
о Диск: Ssd 256Gb , можна встановити 512Gb, є місце для 2 дисків
о Відеокарта: інтегрована Intel HD Graphics 520 1GB
о Відмінний звук Bang&Olufse
о Web-камера і мікрофон відмінно працюють
о 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону о
о Оригінальне зарядне HP
о Батарея 44 WH - 4/5 годин автономно
о Стан 10/10 практично ідеал
о Гарантія 1 місяць
Додатково фото відео надсилаю на запит.
Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - Noterivne.com.ua
Пром-оплата, карта, накладний праліж, Розетка, НоваПошта, Укрпошта
Ідеальний стан.
Компактний , УльтраТонкий, Легкий до 1,45 кг ноутбук !
HP EliteBook 840 G3 - серія еліт топової якості провідного виробника.
Процесор Intel Core i7 - 6 покоління. Екран: 14” FullHD .
Клавіатура із підсвіткою , українські клавіші гравіювання - проводимо(безкоштовно) .
Оптимальний вибір недорогого і надійного помічника!
Для Навчання, Офісу, Дому, Дорога, віддалена робота, і т.п.
Основні програми, драйвери та Windows 10 - ліцензія!
Батарея в відмінному стані , 5-6 годин роботи автономно.
Проведена очистка, профілактика, тестування стабільності, оновлено Біос.
Характеристики:
о Екран: 14” 1920х1080 FullHD - відмінний стан, все працює
о Процесор: Intel Core i7-6600U , 6 покоління, 4Мб кеш
о ОЗУ: 8 GB DDR4 - можливо встановити 16Gb/32
о Диск: Ssd 256Gb , можна встановити 512Gb, є місце для 2 дисків
о Відеокарта: інтегрована Intel HD Graphics 520 1GB
о Відмінний звук Bang&Olufse
о Web-камера і мікрофон відмінно працюють
о 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону о
о Оригінальне зарядне HP
о Батарея 44 WH - 4/5 годин автономно
о Стан 10/10 практично ідеал
о Гарантія 1 місяць
Додатково фото відео надсилаю на запит.
Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - Noterivne.com.ua
Пром-оплата, карта, накладний праліж, Розетка, НоваПошта, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3700 МГц |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | DisplayPort, Аудио выход/Наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 700 ₴







