ЩОЙНО привезений . Стан як Новий 10 із 10. На подарунок.
Компактниий, сучасний, ультратонкий та надлегкий ноутбук- трансформер із сенсорним екраном від HP, серія Elitebook. Корпус Алюміній.
Процесор Intel Core-i5 8 покоління , 4 ядра 8 потоків Сучасний і Продуктивний.
Швидкий, автономний, престижний.
Вибір для офісу, навчання та використання дома чи в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка
Батарея 53Wh : 5-7 годин роботи автономно, 0% зносу.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено BIOS.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран - 13.3" (1920х1080) FullHD IPS Сенсор TouchScreen
• Процесор - Intel Core i5-8350U, 4 ядра 8 потоків, до 4,1ГГц
• Память - 16Gb DDR4, Можна збільшити - ВІЛЬНИЙ 1 СЛОТ
• Диск - 256Gb SSD M2 NVMe - Можна збільшити до 512, є НОВІ
• Відео - Intel HD620
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• WebCam + Microphone
• Face ID
• Габарити (Ш х Г х В). 31смx 23см x 1,7см Вага 1,3 кг
• Оригінальна зарядка , blue pin.
• Гарантія 2 місяці.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть Вайбер, Телеграм)
Оплата на картку, перерахунок, Пром-Оплата, Нова, УКР Пошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Интерфейсы | Thunderbolt, HDMI, Аудио выход/Наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт/ч |
- Цена: 13 250 ₴








