
Ноутбук офіс бухгалтерія HP ProBook 650 G5•15,6 FullHD•Core i5-8250•8•256 Гарантія
11 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: HP003
- +380 (67) 360-87-78
Привезений із США. ФОТО актуальні!
Стан 10 із 10, дуже гарний, робоча поверхня, екран
Дисплей - 15,6 FullHD IPS.
Кращий вибір надійного представницького Сучасного ноутбука.
Професійна серія ProBook. Процесор Intel Core i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Надшвидкий, автономний, престижний.
Підходить і для офісу бухгалтерії (додаткова клавіатура) і навчання і домашнього вжитку.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Батарея від 4-5 годин роботи автономно,
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6 " FullHD IPS 1920х1080
• Процесор - Intel Core i5 - 8250U, 4 ядерний процесор i5 8го покоління, 6Mb кеш
• Память - 8gb DDR4, Можна збільшити - 16, 32
• Диск - 256Gb SSD. Можна збільшити .
• Відео - Intel hd620
• HDMI + VGA
• Type-C порт
• LAN
• DVD
• USB 2.0-3.0 - 2
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера та Мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 377 x 257 x 24 мм
• Вага 2,1 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, Готівка, Пром, Розетка, Нова пошта , УкрПошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3500 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), HDMI, Thunderbolt, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 5.0 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Длина | 377 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Толщина | 24 мм |
- Цена: 11 000 ₴






