
Ноутбук HP WorkStation 8570W•Core-i7 3630QM•15,6" HD+•16DDR•256SSD•Quadro GDDR5 3D моделювання
8 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: WKS02
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезено, усі фото актуальної моделі!
Конфігурація змінюється під Ваші потреби.
Стан ідеальний ! 10 із 10
Топова Серія EliteBook Workstation для графічних завдань:
дизайну, монтажу, верстки, архітектурних завдань .
3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і тд
А також Ігри.
Відмінний функціональний стан, серйозне комплектування:
1) i7-3610QM (4 ядра 8 потоков) 16GB - вбудована память, та вільні 2 слоти для розширення до 32 Gb!! - є можливість доставити
2) Відео NVIDIA Quadro K1100M 2Gb GDDR5
клавіатура із українськими клавіші Гравіювання
Основні програми, драйвери та Windows 10
Характеристики:
• Екран: 15.6" (1600х900) HD+ Матовий
• Процесор: Intel Core i7-3630QM (4 ядра 8 потоків), 6 Мб Кеш, 2,3Ггц
• Відеокарта: NVIDIA Quadro K1100M 2Gb 128Bit GDDR5
• ОЗУ:16 GB DDR3L
• Диск: SSD 256 Gb
• 5х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея бл. 4 год роботи
• Гарантія 1 міс.
//Додаткова комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути: м.Рівне, ТЦ Чайка
Розрахунок: готівка , перерахунок, розрахунок карткою, Кредит, Пром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Частота системной шины | 800 МГц |
| Чипсет | Intel QM77 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD FirePro M4000 |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 6 |
- Цена: 8 800 ₴





