
Мобільна робоча станція HP Zbook G3 15,6"•Core i7-6820HQ•8 DDR•256 SSD•Quadro Ігри Графіка 3D Моделювання
12 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: HZ001
- +380 (67) 360-87-78
Привезений із США. ФОТО актуальні! Стан нового 10/10 - усі фото актуальні.
HP ZBook - мобільна робоча станція, зроблена для довготривалої, стабільної роботи 24/7. Дві системи охолодження, над процесором і відеокартою, гарантовано вбережуть ноутбук від перегрівання. Алюмінієві кришка і нижня панель дуже тверді і не піддаються тиску. Рамка екрану і простір під клавіатурою зроблені із якісного і міцного пластику.
Справжня знахідка для дизайнерів та інженерів. Потужний 4-ядерний процесор Intel Core i7, 8GB оперативної пам'яті DDR4 з можливістю розширення до 64GB, і професійна графіка NVIDIA Quadro забезпечують високу продуктивність в обчислювальних програмах і додатках.
Задачі : 3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і т.д...
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Батарея 5-7 годин роботи автономно, 84WH.
Основні програми, драйвери та Windows 10/11 Цифрова Ліцензійна!
Проведено очистку профілактику, Bios оновлено
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD IPS матовий
• Процесор: Intel Core i7 - 6820HQ - 4 ядра, 8 потоків, 8Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR4
• Диск: SSD 256Gb . Можливо збільшити. Є місце ще для 2 дисків
• Відеокарта: дискретна NVIDIA Quadro M1000M - 2 Gb GDDR5.
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка HP
• Батарея 84Wh
• Стан 10/10 Дуже гарний , мінімальні сліди вжитку
• Корпус - метал, розміри - 386 x 264 x 26 мм, вага - 2,59 кг.
• ГАРАНТІЯ - 2 місяці
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка.
Проведена повна діагностика, очистка, скидання паролів, оновлення Bios.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит Messenger, Viber, Telegram, Signal
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Розрахунок: готівка, розрахунок карткою, Пром, Накладний платіж Укрпошта, НоваПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2700 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro 1000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 72 Вт/ч |
- Цена: 12 500 ₴








